Zwroty

Reklamacja:

Jeżeli towar zamówiony ma wady lub jest niezgodny z opisem należy napisać na maila alimonto@wp.pl i opisać powód reklamacji oraz dosłać zdjęcia wady jeżeli jest taka potrzeba.

W ciągu do 5dni roboczych odeślemy odpowiedź co do reklamacji. Jeśli będzie uzasadniona to należy wysłać paczkę na adres: ul. 02-776 Warszawa ul. Miklaszewskiego Jana 14 lok. 42a Warszawa oraz napisać oświadczenie o reklamacji z  numerem konta do zwrotu środków oraz email. Koszty wysyłki do nas pokrywa kupujący. 

Pieniądze wyślemy w ciągu do 5 dni roboczych od odebrania przez nas paczki z wadliwym produktem.


Zwrot towarów

Zgodnie z prawem klientowi przysługuje możliwość zwrotu towarów bez podania przyczyny do 14 dni od odebrania przesyłki.

Zwracany produkt musi być w oryginalnej folii oraz nie może mieć śladów użytkowania. W przypadku niespełnienia tego towar nie zostanie przyjęty oraz odesłany na adres ,z którego był wysłany.

W przypadku pozytywnego i negatywnego wyniku sprawdzenia odpiszemy mailowo i poinformujemy o sytuacji. Aby dokonać zwrotu należy odesłać produkt na adres: 02-776 Warszawa ul. Miklaszewskiego Jana 14 lok. 42a Warszawa. W pisemnym oświadczeniu o zwrocie należy napisać numer konta do zwrotu oraz email

Koszty wysyłki do nas pokrywa zwracający a my zwracamy koszt towarów i wysyłki do kupującego. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni od odebrania towaru i sprawdzenia go.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium